Oferta

Nadając ostateczny "kształt" naszej firmie z założenia chcieliśmy  - aby to co robimy - było wcześniej niespotykane, a jednocześnie na etapie spotkań i rozmów dawać naszym klientom pewność  że właśnie wybrali firmę z którą np. wybudują dom .

W naszą pracę wkładamy dużo pasji , zaangażowania i myśli technicznej  czego efektem jest unikatowy system budowy thermoCLIC .

System łączy w sobie szybkość budowy domu drewnianego z trwałością domu postawionego w technologii tradycyjnej . 

Ściana wykonana w systemie osiąga współczynnik przenikania dla przegrody na poziomie 0,12 W/m2K ( przegroda docieplona od wewnątrz wełną mineralną ) co wpisuje się bardzo dobrze w dzisiejszy trend domów energooszczędnych. 

System thermoCLIC zapewnia :

- szybka realizacja inwestycji 

- praktyczny brak wilgoci technologicznej ( występuję na etapie płyty fundamentowej , wylewki anhydrytowej ) 

- wysoki współczynnik termoizolacji ( podwójna warstwa ocieplenia z zewnątrz i od wewnątrz ) 

- dowolność w kształtowaniu zabudowy 

 

Budynki mieszkalne i usługowe

Wszystkie nasze obiekty realizujemy w systemie thermoClic .Czy dla budynku mieszkalnego , usługowego czy gospodarczego procedura wygląda następująco :

  • uzgodnienie koncepcji z klientem lub skorzystanie z projektu gotowego wybranego przez klienta- system nas tu nie ogranicza
  • złożenie dokumentacji do pozwolenia na budowę 
  • uzyskanie prawomocnego pozwolenia 
  • rozpoczęcie prac przy realizacji obiektu, które w zależności od skomplikowania budynku trwają pomiędzy 3 a 9 miesięcy 

Wykończenia wnętrz

Po przeprowadzonym procesie projektowym dotyczącym budynku oferujemy swoim klientom możliwość realizacji projektu wnętrz a następnie ostatecznej realizacji przedstawionego konceptu. W trakcie realizacji stale współpracujemy z Klientem oraz prowadzimy nadzór autorski na prowadzonymi pracami.

Usługi stolarskie

W związku z faktem iż nasza firma zaczynała od stolarstwa - będzie to zawsze dział który ma swoje szczególne miejsce w naszej firmie. 

W zakresie usług stolarskich wykonujemy:

- schody
- balustrady
- ogrodzenia drewniane- balaski ogrodzeniowe , przęsła ogrodzeniowe
- balkony
- drewutnie
- altany itp. 

W 2017 roku rozpoczęliśmy prace nad nową linią produktów pod marką CLIC - WOOD . Znacząco poszerzy ona gamę oferowanych przez nas produktów . W głównej mierze będą to różnego rodzaju meble z przewagą stołów i ław. Wszystkie oferowane wyroby będą jedyne i niepowtarzalne  - ze względu na kształt , strukturę  i kolor drewna z którego są i będą produkowane. Dodatkowo klient może dokonać wyboru -  podstawy dla stołu, ławy, koloru, rodzaju drewna - co daje mu jeszcze większe możliwości indywidualizacji wybranego przedmiotu .